Kapat

Dijital dünyada dijital kimliğinizin olması için dijital bir evinizin olması gerekir. Websiteniz, sizin dijital eviniz ve kimliğinizin ANA YÜZÜDÜR. Size ait (benzersiz) Dijital ev için doğru yerdesiniz.

[email protected]
0 850 840 49 32

Günümüzde, web sayfaları hemen hemen her sektörde kullanılıyor. Ancak, web sayfalarının kullanımının artması, web sayfalarının güvenliği konusunu da gündeme getirmiştir. Web sayfaları, kullanıcıların hassas bilgilerini içerebileceği için, siber saldırılara karşı savunmasız hale gelebilirler. Bu nedenle, web sayfanızın güvenliğini sağlamak, hem kullanıcılarınızın hem de işletmenizin çıkarları açısından hayati önem taşır. İşte web sayfanızın güvenliğini sağlamak için yapabilecekleriniz:

  1. SSL Sertifikası Kullanın SSL sertifikası, web sayfanızdaki iletişimin şifrelenmesini sağlar ve böylece kullanıcıların bilgilerinin üçüncü taraflarca ele geçirilmesi önlenir. SSL sertifikası, web sayfanızı HTTPS protokolüne taşıyarak kullanıcıların güvenliğini sağlar ve aynı zamanda web sayfanızın SEO'suna da katkı sağlar.

  2. Güçlü Şifreler Kullanın Web sayfanızın yönetim paneline erişim, kullanıcı adı ve şifreyle sağlanır. Bu nedenle, yönetim paneli giriş bilgilerinizi güçlü bir şifreyle korumalısınız. Güçlü şifreler, karmaşık karakterlerin yanı sıra büyük ve küçük harfler ile sayıları içermelidir. Ayrıca, şifrenizi düzenli olarak değiştirmeniz de önemlidir.

  3. Güncel Yazılım Kullanın Web sayfanızın güvenliği için, web sayfanızda kullandığınız tüm yazılımların güncel olması önemlidir. Güncel yazılımlar, güvenlik açıklarını kapatır ve web sayfanızı siber saldırılara karşı korur.

  4. Dosya Yükleme Kontrolleri Yapın Web sayfanızda dosya yükleme özelliği varsa, kullanıcıların yükleyebileceği dosyaların türünü ve boyutunu kontrol edin. Bu, web sayfanızda zararlı kodların yüklenmesini önleyecektir.

DİJİTAL PROJELERİNİZİ
HAYATA GEÇİRELİM!