Kapat

Dijital dünyada dijital kimliğinizin olması için dijital bir evinizin olması gerekir. Websiteniz, sizin dijital eviniz ve kimliğinizin ANA YÜZÜDÜR. Size ait (benzersiz) Dijital ev için doğru yerdesiniz.

[email protected]
0 850 840 49 32

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA (SMP) YÖNETİMİ Nedir?

Dijital nüfus her geçen gün inanılmaz bir ivme ile artıyor. Bu dijital nüfus benzer bir hızla kendisine sürekli yeni yaşam mecraları ve yaşam koşulları oluşturuyor. Bu aynı zamanda bir dizi ve sürekli çevrimiçi araç ve çevrimiçi yaşam demek. Hem de mobil bir yaşam modeli.
Dünya güncel nufüsunun %70’i mobil kullanıcı (2018 Google). Mobil kullanım oranı çok yakında full kapasitesine ulaşacak ancak şimdilik bu veri şu anlama geliyor; hedef grubunuzun en az %70’i mobil ve çevrimiçi! Bu grup çok kanallı bir yaşam içinde online bir hayat sürüyor. Dolayısıyla artık SEO çalışmaları, dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlamaları yani “çok kanallı online bir dijital yaşam” her marka için bir zorunluluk teşkil ediyor.
Dijital ve sosyal medya tüketimlerini doğru analiz etmek, blog dünyasını anlamak, online ve çevrimiçi viral kampanyalar düzenleyebilmek ve bunları pozitif etkileşimlerle bütünleştirebilmek, trafik yaratmak ve bu trafiği yönetebilmek marka sahipleri için çok daha önem arz ediyor. Bu yönetimin bir stratejisi ve planı olması ise bir gereklilik. Her mecraya özgün ayrı stratejilerin geliştirildiği, farklı görevlerin atandığı, farklı eylem çağrıları taşıyan ve bağımsız yayın planları olan içerik üretimine ve bu içeriklerin bir plan dahilinde yayınlamasına, etkileşimlerin analiz edilerek değerlendirilmesi sürecine SMP yönetimi diyoruz.
Ve artık biliniyor ki; İlgili, bilgilendirici, ilgi çekici ve erişilebilir olan her yüksek kaliteli içerik pazarlaması hep kazandırır. Kaybetme şansınız yoktur!

NEDEN WEBCODEXT SMP?

  • Birçok sektörde farklı ürün ve hizmet için interaktif projeler ve çevrimiçi/online deneyimler gerçekleştirdik.
  • Sizinle ve hedef grubunuzla birlikte çevrimiçi çalışıyoruz.
  • Mobil / Responsive yapılar kuruyoruz.
  • Ulaşılabilir, ölçülebilir ve yüksek hedefli stratejiler geliştiriyoruz.
  • Markanıza online değerler katan yeni ve yenilikçi fikirler oluşturuyor, markanızın dijital ihtiyacı her ne ise etkileşimli ve ilgi çekici çözümler yaratıyoruz.

Nasıl?

İnternetteki cazibenizi arttırarak...

DİJİTAL PROJELERİNİZİ
HAYATA GEÇİRELİM!